Drogi Czytelniku, ten blog będzie o mnie i mojej rodzinie, czyli mojej żonie i moim maleńkim synku. O pierwszych dniach razem. Jeśli mi się spodoba pisanie, to może dni zamienią się w miesiące...
piątek, 04 sierpnia 2006
Czytelniku, zaistniej
Szanowny Czytelniku, od dziś możesz nie tylko komentować to co tutaj piszemy. Jeśli chcesz zaistnieć na naszym blogu tak jak kiedyś indyjskie dziewczyny, prześlij nam swoje zdjęcie/zdjęcia i parę słów od siebie, może jakąś historię związaną z czytaniem http://rodzacytata.blox.pl/. Najlepiej gdyby zdjęcie przedstawiało Cię w trakcie lektury tego bloga.

Nasz adres:
rodzacy_tata@gazeta.pl

Nie możemy się doczekać :-)
czwartek, 08 czerwca 2006
Która fryzura?

Kolejny sondaż opinii czytelniczej. Pytanie jest proste:
Która fryzura bardziej Ci się podoba, Drogi Czytelniku?
a. lizusek
b. potarganiec
piątek, 31 marca 2006
Która fryzura?
W ostatnim "Przekroju" [nr 13] przczytałem artykuł pt.: "Blogi wchodzą do mody". Autorka pisze: "to już nie moda na blogi, tylko raczej moda na modę. Tyle że w blogach. Do niedawna w świecie blogów największym zainteresowaniem mediów cieszyły się zapiski polityczne i korporacyjne, ale od kiedy w ostatnich miesiącach blogi zaczęly na bieżąco komentować nowe kolekcje mody pokazywane w Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu, śledzące pilnie ten świat fashion victims przerzuciły się z Fashion TV na Internet."
Pomyślałem, że nasz blog też będzie na czasie. Na początek - fryzury. A właściwie sondaż dla Czytelników pt. Która fryzura podba ci się najbardziej?

a. lizusek
b. irokez
c. fryzura swobodna
d. tapir
 
1 , 2 , 3