Drogi Czytelniku, ten blog będzie o mnie i mojej rodzinie, czyli mojej żonie i moim maleńkim synku. O pierwszych dniach razem. Jeśli mi się spodoba pisanie, to może dni zamienią się w miesiące...
czwartek, 26 października 2006
Na cmentarzu
Wykorzystaliśmy rozmiary cmentarza komunalnego i połączyliśmy dziś spacer z porządkami na grobie pradziadka.

Gucio zaczepiał panie kwiaciarki, a kiedy chcieliśmy zrobić zdjęcie, zaproponowały, żeby Gucio wszedł sobie (z naszą pomocą) w sam środek kwiatów.


środa, 25 października 2006
Dzień Otwarty
Dzisiejszy dzień udał nam się znakomicie! Rano Marcin zawiózł mnie i Gucia do Fundacji Rodzić po Ludzku na (cykliczny) Dzień Otwarty. Było to ogromne przeżycie z wielu powodów:
1. zawsze przeżywam takie wyjścia z Guciem -- jak będzie? czy uda mi się skupić nie tylko na Guciu? itd Poszło nieźle: Gucio dużo gadał, zaczepiał okoliczne mamy i dzieci, a na koniec zasnął.
2. temat zajęć był szalenie ciekawy: fizjoterapeuta pan Paweł Zawitkowski opowiadał Jak dbać o stopy dziecka. Wiemy już teraz jak dobrać dla Gucia idealne buciki, wiemy, że mieliśmy rację nie pieluchując szeroko, i że tak jak myśleliśmy buszowanie na bosaka jest dla niego najzdrowsze.
3. no i - co było szczególnie miłe - spotkałam wiele znajomych osób, a wiele osób spotkało nas - "spotkało nas", gdyż byli to Czytelnicy Bloga i nie miałam możliwości rozpoznania, za to my zostaliśmy rozpoznani:) - pozdrawiamy serdecznie Mamę Wojtusia i innych!
Po zajęciach i ciepłym obiedzie pojechaliśmy na basen, gdzie pływało dużo (gumowych) żab i trzeba było nurkować, żeby je wyłowić. Zmęczony zajęciami Gucio zasnął w samochodzie i nawet nie zauważył, że po drodze do domu byliśmy jeszcze na pizzy:)
Na szczęście obudził się kiedy dojeżdżaliśmy do domy i mógł jak zawsze pomóc Marcinowi w zaparkowaniu samochodu. I właśnie z tego zdarzenia mamy dla Was, Drodzy Czytelnicy fotorelację:9 miesięcy minęło...

A Gucio kończy dziś 9 miesięcy. Dużo możnaby pisać o tych minionych miesiącach...
08:03, rodzacy_tata , Codzienności
Link Komentarze (7) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 84