Drogi Czytelniku, ten blog będzie o mnie i mojej rodzinie, czyli mojej żonie i moim maleńkim synku. O pierwszych dniach razem. Jeśli mi się spodoba pisanie, to może dni zamienią się w miesiące...
piątek, 31 marca 2006
Która fryzura?
W ostatnim "Przekroju" [nr 13] przczytałem artykuł pt.: "Blogi wchodzą do mody". Autorka pisze: "to już nie moda na blogi, tylko raczej moda na modę. Tyle że w blogach. Do niedawna w świecie blogów największym zainteresowaniem mediów cieszyły się zapiski polityczne i korporacyjne, ale od kiedy w ostatnich miesiącach blogi zaczęly na bieżąco komentować nowe kolekcje mody pokazywane w Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu, śledzące pilnie ten świat fashion victims przerzuciły się z Fashion TV na Internet."
Pomyślałem, że nasz blog też będzie na czasie. Na początek - fryzury. A właściwie sondaż dla Czytelników pt. Która fryzura podba ci się najbardziej?

a. lizusek
b. irokez
c. fryzura swobodna
d. tapir
czwartek, 30 marca 2006
6,6 kg

Pięknie przybiera nasz Gucio. Dla przypomnienia w dniu urodzin 25 stycznia miał 3,85 kg, 13 lutego - 4,2 kg, 9 marca - 5,9 kg.
Dziś waga wskazała 6,6 kg.
15:56, rodzacy_tata , waga i wzrost
Link Komentarze (8) »
środa, 29 marca 2006
Pierwsza pomoc i bioderka

Dzisiejszy dzień był dość intensywny jak na nasze życie. Byliśmy na wykładzie o pierwszej pomocy dzieciom w ramach dnia otwartego w Fundacji "Rodzić po ludzku". Prowadził go młody, przystojny ratownik z PCK.
Sala była pełna brzuchatych i dzieciatych. Niestety nie mogłem wysłuchać, co miał do powiedzenia, gdyż okazało się, że Gucio nie był tym zupełnie zainteresowany, więc wyszedłem i zabawialiśmy się w sali obok. Na wykładzie została mama i spróbuję Ją namówić, aby napisąła coś więcej.
Potem odwiedziliśmy poradnię bioderkową - jak to się prawidłowo nazywa zupełnie nie wiem. Tam lekarz zrobił Gutkowi USG okolic miednicy i stwierdził, że wszystko jest OK. Ha, ha, ha. Wszystko jest OK, mimo że nie zastosowaliśmy się do zalecenia pana doktora z pierwszej wizyty, aby stosować tzw. szerokie pieluchowanie, które uznaliśmy za niepotrzebne męczenie dziecka wbrew naturze. Instynkt rodzicielski działa.
21:44, rodzacy_tata , Codzienności
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12